Skoro na čtyřiceti místech Kladna visí plakáty s mými základními prioritami. Pro květnovou část kampaně jsem ze svých priorit zvolil to nejdůležitější, o co chci po svém případném zvolení do Senátu usilovat. To je posílení národních pravomocí českého státu proti nařízením které k nám přicházejí z Bruselu a které zásadním způsobem omezují naši suverenitu. Proto DOST DIKTÁTU BRUSELU a ČESKÉ ZÁJMY NA PRVNÍM MÍSTĚ.

Jako český vlastenec a kladenský patriot chci, aby v naší zemi vládly české zákony a politici, kteří se budou zodpovídat pouze českým občanům a ne nadnárodním institucím jako je Evropská unie. Preferuji službu občanům před politikařením, kterého jsme dnes v Senátu dnes a denně svědky.

Házet vládě (i když s ní v mnohém nesouhlasím), klacky pod nohy jak jsme toho byli svědky při posledním odmítnutí ze strany Senátu pomoci malým rodinným s.r.o. zasaženým koronavirovou krizí, považuji ze strany senátorů za tzv. demokratický blok za hanebnost. Výmluva, že by tak přišla o část svých příjmů města a kraje je pro mě nepřijatelná. Malé podnikatele, kteří potřebují pomoc od státu toto politikaření jistě příliš nezajímá.

Přivítal jsem tedy, že bylo veto Senátu tento týden Sněmovnou přehlasováno a malá rodinná s.r.o. i navzdory senátním obstrukcím dostanou peníze včas.